Blog o pôžičkách a úveroch

Články o výhodných pôžičkách na čokoľvek čo práve potrebujete.

Rýchla pôžička

Rýchla pôžička

Rýchla pôžička s vybavením cez internet už
od 3 000 Eur. Je to výhodná pôžička pre podnikateľov, ktorí potrebujú peniaze rýchlo. Pôžičky ihneď môžete dojednať online a peniaze mať už v priebehu chvíle.

Úver na vyplatenie dlhov

Úver na vyplatenie dlhov

Máte problémy so splácaním pôžičky alebo hypotéky?  Hrozia Vám exekúcie alebo  dražba vašej nehnuteľnosti?

Bezúčelový úver

Bezúčelový úver

Získajte peniaze na čokoľvek čo Vám umožní bezúčelový úver od Financ Partners. Bezúčelový úver umožňuje financovanie súkromných potrieb bez dokladovania účelovosti.

Úver ručený vozidlom

Úver ručený vozidlom

Chceli by ste si zaobstarať nové, alebo jednoducho iné auto a zvažujete, či si vystačíte s hotovosťou, alebo si požičať? Pre právnicke osoby, ktoré si nemôžu alebo nechcú požičiavať od banky, je možným riešením nebankový úver na auto. 

Refinancovanie úveru

Refinancovanie úveru

Ak máte u existujúcej veriteľskej spoločnosti pocit, že vám neponúkla najideálnejšie podmienky úveru a tie sa pre vás stali väčšou záťažou, než ste mysleli, spoľahnite sa na refinancovanie úveru alebo existujúcej hypotéky.

Konsolidácia pôžičiek

Konsolidácia pôžičiek

Máte veľa pôžičiek a chceli by ste ich zlúčiť do jednej? Vhodným riešením by mohla byť práve Konsolidácia pôžičiek. U nás nájdete aj ponuku nebankovej konsolidácie pôžičiek bez ručiteľa, ponuka je naozaj široká a mal by si tu vybrať takmer každý.

Oplatí sa refinancovať?

Oplatí sa refinancovať?

Máte už pôžičku? Teraz si ju môžete refinancovať a  vymeniť za oveľa lacnejšiu. Nie ste spokojní s tým, koľko za svoju pôžičku platíte? Čo takto refinancovať?

Nebankové pôžičky

Nebankové pôžičky

Nebankové pôžičky ponúkajú rýchlu možnosť ako získať peniaze už od 3 000 Eur. Stále viac ľudí využíva v dnešnej dobe namiesto klasických bankových úverov pôžičky z inej oblasti a to z nebankového sektora. Dôvodov je niekoľko, patrí medzi ne ako rýchlosť vybavenia tak aj miernejšie podmienky pri schvaľovaní nebankových úverov.

Pôžička na exekúciu

Pôžička na exekúciu

Pôžička na dlhy a exekúcie je určená predovšetkým tým klientom, ktorí sa dostali do finančných problémov pri splácaní svojich predchádzajúcich záväzkov.

Ako vyplatiť exekúciu

Ako vyplatiť exekúciu

Ktokoľvek sa môže dostať do ťažkej životnej situácie. Ak Vám hrozí exekúcia, alebo už exekútor klope na dvere, potom neváhajte a hneď nás kontaktujte. Riešenie exekúcie je zvyčajne možné.

Pôžička ihneď

Pôžička ihneď

Pôžičky od Financ Partners ponúkajú rýchly spôsob ako získať peniaze ihneď napríklad na nečakané výdavky. Práve rýchlosť vybavenia pôžičky a vyplatenie peňazí je rozhodujúcim faktorom pre väčšinu žiadateľov.

Dlhy a oddĺženie

Dlhy a oddĺženie

Cesta z dlhov? Oddlženie!
Nechajte si poradiť!


Niekedy je situácia dlžníka naozaj natoľko zložitá, že splácať nemá z čoho. Pred exekúciami ho potom ale môže ochrániť oddlženie.
Pomôžeme vám aj keď nemáte zdokladovateľný príjem, naša pôžička je bez dokazovania príjmu.

Bezúčelové pôžičky - ako ich získať

Bezúčelové pôžičky - ako ich získať

Ako už názov tejto formy pôžičky naznačuje, jedná sa o pôžičku, pri ktorej nie je potrebné vopred, ale ani kedykoľvek inokedy uvádzať účel pôžičky a už vôbec nie ho dokladovať. Účastník úverovej zmluvy tak môže získaný finančný obnos použiť úplne ľubovoľne bez obmedzenia.

Výhodný úver pre podnikateľov

Výhodný úver pre podnikateľov

Podnikáte niekoľko mesiacov, alebo ste na samom začiatku a chcete si na rozjazd firmy požičať peniaze? Aj začínajúci podnikateľ bez histórie má šancu na výhodný úver.

Úvery bez dokladovania príjmu už do 24 hodín | Financ Partners

Vyberte si hneď teraz

Výhodná a bezpečná pôžička, už od 3000€.
Bez sprostredkovateľa!

na mesačné splátky

ale vráťte až o 1 rok

pôžičku vrátite na konci