Lízing osobných a úžitkových vozidiel

Lízing anglicky Leasing je stále najčastejší spôsob zaobstarania si, či už jazdeného alebo nového automobilu, bez potreby zaplatenia 100% kúpnej ceny.

Úvery bez dokladovania príjmu už do 24 hodín | Financ Partners

Mýtov o rozdieloch medzi lízingom a autoúverom je veľa. Pravda je však taká, že všetky podmienky získania lízingu alebo autoúveru sú prakticky totožné. Požiadavky a výška akontácie, minimálny a maximálny počet splátok, potrebné dokladovanie, vlastnícke práva, až po výšku úroku sú totožné pri obidvoch formách financovania kúpy automobilu.

Rozdiely sú len medzi konkrétnymi spoločnosťami, prípadne ich sprostredkovateľmi.

Jediný základný rozdiel sa týka podnikateľov (živnostníkov, s.r.o.), pre ktorých platí, že pri auto úvere si môžu celú kúpnu sumu odpísať ihneď v roku kedy sa auto zakúpilo. Pokiaľ je auto zaobstarávané prostredníctvom lízingu, tak sa musí odpisovať počas celej doby splácania.

Potrebujem poradiť s financovaním | Online pôžička

Výhodná online pôžička pre podnikateľov a živnostníkov, ktorí potrebujú peniaze rýchlo. Rýchla pôžička s vybavením cez internet už od 5 000 €. Požiadajte o najrýchlejšiu online pôžičku a získajte úver ešte dnes.

Vyberte si službu o ktorú by ste mali záujem

Prečo úver od Financ Partners?

Pri úvere od nás nie ste v registri dlžníkov

Pri získaní úveru od nás nebudete registrovaný v žiadnom z registrov bankových spoločností, čo je mimoriadna výhoda.

*Cieľom registra je mať databázu údajov o úverových vzťahov klientov a to hlavne kvôli tomu, aby finančné inštitúcie už pri žiadaní o akýkoľvek úver vedeli, akú má klient úverovú históriu a vedeli sa problematickým klientom vyhnúť a úver im neposkytnúť. Okrem registra bankových informácií existuje aj nebankový register klientskych informácií, ktorý funguje na rovnakých princípoch, ako register bankových informácií, s rozdielom, že eviduje informácie o leasingu a splátkovom predaji.

Zdroj: podnikajte.sk

Vyberte si hneď teraz

Výhodná a bezpečná pôžička, už od 5 000 €.
Bez sprostredkovateľa!

na mesačné splátky

ale vráťte až o 1 rok

pôžičku vrátite na konci