Nie je auto v leasingu alebo zablokované exekútorom?

Pred definitívnym rozhodnutím podpísania AUTOÚVERU  s našou spoločnosťou si preverte sami alebo cez našu spoločnosť Financ Partners s.r.o., pôvod auta. Pre väčšinu ľudí je kúpa jazdeného auta strategické rozhodnutie, o to viac, keď sa rozhodnú pre financovanie formou AUTOÚVERU či LEASINGU.

Je to v podstate úplne jedno lebo aj pri jednom alebo druhom prípade sa klient zaviaže na obdobie až 60 mesiacov splácať dohodnutú sumu v mesačných splátkach. Tak, ako aj pri iných bankových i nebankových produktoch, sa počiatočná načerpaná suma pri podpísaní úverových zmlúv navýši o dohodnutý ročný úrok. V konečnom dôsledku sa jedná už na začiatku pri hľadaní toho pravého auta o veľmi dôležité a strategické rozhodnutie. Existuje naozaj veľa možností, ako sa dostať k tomu pravému autu. Odporúčame preto začať s hľadaním skôr, ako dôjde k hľadaniu vhodnej spoločnosti, ktorá Vám môže splniť Vaše očakávania v rámci výhodného nastavenia financovania, čiže splátok, ktoré dokážete bez najmenších problémov plniť.

Leasing vozidla

Akontácia 20%, pri vyššej bonite možnosť nižšej akontácie.

Neskúmamé úverový register žiadateľa.

Realeasing - spätný leasig vozidla

Prefinancujeme 80% z hodnoty vozidla, ktoré vlastníte. 

Pri vyššej bonite a individuálnom posúdení aj viacej. Neskúmamé úverový register žiadateľa.

My odporúčame 

Naše doporučenie je začať prehľadávať webové portály typu www.autobazar.eu , www.autovia.sk , www.bazoš.sk  a iné.

Ak sa rozhodnete pre kúpu auta na slovenskom trhu či už cez internet , alebo možno i od svojho známeho, je veľmi dôležité vedieť, či nie je vozidlo blokované exekútorom alebo či už nie je na aute zriadené záložné právo tretej osoby. Preto požiadajte majiteľa vozidla, aby zašiel na Dopravný Inšpektorát a za kolok v hodnote 2,- Eur mu pracovník na evidencii vozidiel vydá :

a/ POTVRDENIE O EXEKUČNOM KONANÍ  alebo

Potvrdenie o exekučnom konaní (náhľad) Potvrdenie o exekučnom konaní (náhľad)

b/ EVIDENČNÚ AKTUÁLNU KARTU VOZIDLA. 

Evidenčná karta vozidla (náhľad) Evidenčná karta vozidla (náhľad)

Takto sa dozviete či je auto o ktoré máte záujem bez exekučných blokácií a či nie je auto o ktoré máte záujem už založené v centrálnom notarskom registry záložných práv.To by znamenalo že na vozidlo ktoré je už založené v inej bankovej či nebankovej spoločnosti teda bol načerpaný AUTOÚVER alebo LEASING  nie je možné u nás čerpať ďalšie finančné prostriedky.

Potrebujem poradiť s leasingom vozidla | Online pôžička
Financovanie vozidla | Auto úver Financ Partners

AUTOÚVER – LEASING

je možne uzatvoriť len na vozidlo ktoré nie je blokované exekútorom a nie je už založené inou nebankovou či bankovou spoločnosťou. Naša splátková spoločnosť má bohaté skúsenosti s dovozom jazdených vozidiel zo zahraničia.

Klienti si vozidlo vyhľadávajú cez zahraničné portály ako sú napr. www.mobile.de , www.auto1.com , www.ebay.com , www.autoscout24.som a iné. 

Pri dovoze auta zo zahraničia vieme zabezpečiť pre Vás kompletný servis ako je napr. dovoz auta na našej odťahovke, vybavenie všetkých potrebných náležitostí spojených s odhlásením vozidla v zahraničí, a následným vybavením všetkých náležitostí ohľadom prihlásenia vozidla na slovenské ŠPZ a zaevidovanie na Vaše meno. Pri dovoze auta zo zahraničia je potrebné, aby vozidlo absolvovalo prehliadku technickej kontroly a kontrolu originality vozidla.Nakoľko máme vo svojom portfóliu stanicu STK  i  ORIGINALITU nie je žiadny problém zabezpečiť i túto službu. 

Klient je pre nás vždy na prvom mieste, ako i jeho komfort a spokojnosť. Každý klient má úplne iné predstavy a požiadavky a preto pristupujeme ku každej jednej Zmluve resp. obchodu individuálne a s maximálnou snahou o spokojnosť klienta. Dobré ako i zlé správy sa šíria veľmi rýchlo. Preto chceme, aby bol náš klient vždy ten, ktorý je spokojný.     

Potrebujem poradiť s financovaním | Online pôžička

Výhodná online pôžička pre podnikateľov a živnostníkov, ktorí potrebujú peniaze rýchlo. Rýchla pôžička s vybavením cez internet už od 3 000 €. Požiadajte o najrýchlejšiu online pôžičku a získajte úver ešte dnes.

Vyberte si službu o ktorú by ste mali záujem

Prečo úver od Financ Partners?

Pri úvere od nás nie ste v registri dlžníkov

Pri získaní úveru od nás nebudete registrovaný v žiadnom z registrov bankových spoločností, čo je mimoriadna výhoda.

*Cieľom registra je mať databázu údajov o úverových vzťahov klientov a to hlavne kvôli tomu, aby finančné inštitúcie už pri žiadaní o akýkoľvek úver vedeli, akú má klient úverovú históriu a vedeli sa problematickým klientom vyhnúť a úver im neposkytnúť. Okrem registra bankových informácií existuje aj nebankový register klientskych informácií, ktorý funguje na rovnakých princípoch, ako register bankových informácií, s rozdielom, že eviduje informácie o leasingu a splátkovom predaji.

Zdroj: podnikajte.sk