Oplatí sa refinancovať?

Máte už pôžičku? Teraz si ju môžete refinancovať a  vymeniť za oveľa lacnejšiu. Nie ste spokojní s tým, koľko za svoju pôžičku platíte?  Čo takto refinancovať ?

V dnešnej dobe čím ďalej viac ľudí hľadá spôsoby, ktoré by im uľahčili život so splácaním. Mesačné splátky, ktoré musia platiť, sú totiž často príliš vysoké. Táto situácia je aktuálna hlavne v období dynamicky sa meniacej ekonomiky, kedy existuje tendencia starať sa o svoje financie pozornejšie a všeobecne preferovať znižovanie výdavkov.

Refinancovanie úverov je v súčasnosti najlepšou možnosťou pre všetkých, ktorí už pôžičku majú alebo len chcú šetriť či platiť menej. Prečo? Máme pre vás minimálne tri dobré dôvody:

  • 1. Môžete ušetriť: so správnou ponukou si môžete znížiť sumu, ktorú platíte vašej banke každý mesiac, až o polovicu alebo si znížiť úrokovú sadzbu - čo znamená ušetriť si niekoľko eur mesačne.
  • 2. Oplatí sa to: presunom pôžičky získate lacnejšiu ponuku a častokrát ušetríte aj na ďalších poplatkoch (poplatok za založenie alebo vedenie účtu).
  • 3. Je to pohodlné: s výhodnejšie ponukou sa už nemusíte báť, že budete mať príliš veľké splátky alebo vysoké úrokové sadzby.

Požiadať o refinancovanie online alebo telefonicky

O refinancovanie možno požiadať nielen osobne, ale aj cez internet online. Samotný prevod úveru zariadi nový veriteľ. Refinancovať je možné hotovostné pôžičky, bezúčelové pôžičky, hypotéky, konsolidované úvery aj účelové pôžičky na nákup automobilu.

Vyberte si hneď teraz

Výhodná a bezpečná pôžička, už od 3000€.
Bez sprostredkovateľa!

na mesačné splátky

ale vráťte až o 1 rok

pôžičku vrátite na konci