Americká hypotéka

Americká hypotéka je úver, ktorý umožňuje získať peniaze na čokoľvek a financovať tak akékoľvek vaše potreby. Ručenie je vždy formou záložného práva k nehnuteľnosti.

Čo je to americká hypotéka?

Americká hypotéka reprezentuje hypotekárny úver, ktorý je podobne ako bežná hypotéka založený nehnuteľnosťou. Odlišujú sa v tom, že nie je účelovo viazaná. Jedná sa o neúčelový úver, ktorý sa môže použiť na čokoľvek. Túto vlastnosť má spoločnú aj so spotrebiteľským úverom. Výška takéhoto úveru sa odvíja od odhadnej ceny nehnuteľnosti.

Americká hypotéka môže ušetriť peniaze a pomôcť z problémov. Napríklad tým, ktorí neodhadli svoje možnosti splácať iné spotrebiteľské úvery a dostávajú sa do dlhovej pasce.

Výhodným riešením je americká hypotéka napríklad aj pre rozvádzajúcich sa manželov, ak nemajú dostatok hotovosti na finančné vysporiadanie. Uvítať by ju mohli začínajúci podnikatelia, pre ktorých je jednou z mála príležitostí, ako získať úver na podnikanie. Peniaze získané americkou hypotékou možno vnímať ako úver na čokoľvek, počnúc novým autom a končiac napríklad luxusnou dovolenku.

Na čo je možné peniaze použiť?

Peniaze, ktoré vám spoločnosť poskytne, môžete použiť na čokoľvek. V súčasnosti si na americkú hypotéku môžete kúpiť tiež napr. auto, vybavenie domácnosti, dovolenku, zaplatiť deťom štúdium, peniaze použiť na rozjazd podnikania či splatenie iných úverov. Klasické hypotekárne úvery na spotrebné účely nemožno použiť.

Konsolidácia

Z podstaty tejto hypotéky vyplýva aj to, že sa jedná o vhodný nástroj na konsolidáciu vašich úverov. To znamená, že všetky vaše úvery sa splatia touto hypotékou, čo povedie k zlepšeniu vášho rodinného rozpočtu.

Výhody našej pôžičky

  • neplatíte žiadne poplatky navyše
  • nemusíte dokladať účel využitia poskytnutej pôžičky
  • nepožadujeme dokladovanie príjmov
  • nikam nemusíte jazdiť, všetko vybavíte z pohodlia vášho domova

V porovnaní s klasickým spotrebiteľským úverom sa môže americká hypotéka spravidla pochváliť výrazne nižšou úrokovou sadzbou. Aj preto ju dnes rada ľudí využíva na financovanie svojich potrieb. Peniaze z americkej hypotéky sa dajú využiť na čokoľvek a teda netreba dokladovať účel takejto hypotéky. To je v prípade "klasickej" hypotéky nutné vždy.

Americká hypotéka -úver so založením nehnuteľnosti

Vyberte si hneď teraz

Výhodná a bezpečná pôžička, už od 3000€.
Bez sprostredkovateľa!

na mesačné splátky

ale vráťte až o 1 rok

pôžičku vrátite na konci